Masz dość smutnych walizek? My też!

Mimo zmieniających się trendów modowych, róż bezkonkurencyjnie deklasuje inne kolory w barwach kobiecego świata. Subtelnie zwraca uwagę, dodając kobiecego uroku i świeżości. Walizka TURENNE od Delsey Paris to perfekcyjne połączenie piękna, lekkości oraz bezpieczeństwa. Wyposażona jest m.in. w najnowszej generacji wytrzymały zamek błyskawiczny, 4 łatwe do manewrowania kółka 360°, zamek TSA, uchwyt adresowy oraz unikalny kod identyfikacyjny. Dodatkowym jej atutem jest jej niska waga – kabinowa walizka to zaledwie 2 kg! I pomyśleć tylko, ile dodatkowych damskich bibelotów można do niej zapakować…

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wielkiego wyjścia bez krwisto czerwonych ust lub paznokci. Teraz również w podróży możemy otoczyć się tym pięknym intensywnym kolorem. Przykładem walizki o ciekawym czerwonym kolorze, jest np. U-lite Classic II. Jest to miękka walizka, więc nie musisz obawiać się uszkodzenia skorupy podczas transportu, dodatkowo posiada opcję poszerzenia komory głównej, a poliestrowa powłoka jest szczególnie odporna na zużycie i przetarcia. 

Wyjazd na wakacje to zawsze pełnia radości i pozytywnego oczekiwania na dni wypełnione odpoczynkiem, słońcem i przyjemnościami. Aby wprawić się w pozytywny nastrój już podczas pakowania, można zaopatrzyć się w niezwykle energetyczną, pomarańczową walizkę. Piękną reprezentacją pomarańczowych barw jest kolekcja Belfort+. Soczyste połączenie pomarańczy z eleganckim szarym wnętrzem to sprawdzony przepis na korowy zawrót głowy. Walizka posiada solidne 3 klamry, pasy mocujące wewnątrz oraz funkcjonalne przegródki i kieszenie, dzięki czemu z łatwością zapakujemy wszystkie potrzebne ubrania i akcesoria.