Dokonując zakupów mogą Państwo wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności.

Płatności online – błyskawiczna płatność przez Internet (przelewy oraz karty kredytowe) za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl lub PayPal. Forma ta jest najszybsza i najwygodniejsza – środki przelewane są w trybie on-line z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Serwisy Przelewy24.pl i PayPal zapewniają bezpieczne transakcje przez Internet. Przelewy24.pl są zintegrowane z większością usług bankowości elektronicznej zapewnianych przez polskie banki. Platnosci24.pl oraz PayPal obsługują również płatności dokonywane przez karty kredytowe.

Płatność przelewem – po złożeniu zamówienia na Państwa adres email zostanie wysłane podsumowanie zamówienia wraz z numerem konta na które należy dokonać płatności. Przesyłka zostanie przesłana po potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

Tytuł przelewu: ZAMÓWIENIE nr (należy podać numer zamówienia)

Numer konta: 32 1140 2004 0000 3902 7592 9523

Nazwa banku: mBank

NEXT SERVICE SP Z O.O.

Al. Krakowska 264

02-210 Warszawa

NIP 5223043546

Płatność za pobraniem – po złożeniu zamówienia na Państwa adres email zostanie wysłane podsumowanie zamówienia. Po jego potwierdzeniu przesyłka jest wysyłana. Płatność za zamówiony towar jest dokonywana bezpośrednio u kuriera przy odbiorze zamówionego towaru.

Wszystkie formy płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo. W każdym przypadku można opłacić i odebrać zamówione produkty osobiście w naszym biurze.