0 0.00

Dlaczego e-Walizki

Gwarancja 2 Plus 1

 

Promocja Gwarancja PlusDwa została stworzona po to, aby mogli Państwo cieszyć  się z użytkowania zakupionej walizki, nie martwiąc się o to co zrobić w razie pojawienia się wad materiałowych i/lub fabrycznych, po zakończeniu okresu gwarancyjnego producenta.

Gwarancja PlusDwa to przedłużenie standardowej gwarancji producenta o dodatkowe 2 lata przez Next Service sp z o.o. w cenie produktu.

Chcąc docenić i nagrodzić wszystkich naszych Klientów, dodajemy 2 lata gwarancji do każdej walizki zakupionej poprzez stronę internetową www.ewalizki.pl totalnie GRATIS!

 

Jak to działa?

To proste! Na przykład, przy zakupie walizki firmy SAXOLINE udzielamy łącznie 5 lat gwarancji, tj. 3 lata gwarancji producenta plus dodatkowe 2 lata.

Więcej w regulaminie.

 

ewalizki-icon-zwrot31 dni na wymianę lub zwrot

 

 1. Z zakupionego towaru mają Państwo prawo zrezygnować lub wymienić go na inny dostępny w sklepie ewalizki.pl bez podania przyczyny w ciągu 31 dni od daty otrzymania przesyłki.
 2. W przypadku skorzystania z tego uprawnienia Kupujący zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy i wraz z nim przesłanie dostarczonego produktu na adres:
  GRUPA POLSKI BAGAŻ S.C
  Al. Krakowska 264
  02-210 Warszawa
 3. Podstawowym warunkiem wymiany jak i zwrotu towarów jest ich idealny stan, brak jakichkolwiek śladów użytkowania, oryginalne opakowanie i załączony oryginał dowodu zakupu.
 4. Warunki dokonania zwrotu opisane zostały w regulaminie
 5. Zwroty należności zostaną dokonane w ciągu 14 dni przelewem, na podane konto Klienta. W przypadku gdy sklep nie może zrealizować zamówienia, należy podać swój numer konta drogą e-mailową.
 6. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

 

Darmowa dostawa (odbiór osobisty lub płatność online)

 

 1. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta sposób, precyzyjnie określony w zamówieniu.
 2. Przesyłka zostaje wysłana kurierem dzień roboczy po zaksięgowaniu wpłaty (dla zakupów realizowanych do godziny 12:00) lub kolejnego dnia roboczego (dla zakupów realizowanych po godzinie 12:00).
 3. Za ewentualne opóźnienia firmy kurierskiej sklep ewalizki.pl nie odpowiada.
 4. Za nieodebrany produkt wysłany za pobraniem odpowiada klient. W przypadku nieodebrania przesyłki bądź podania błędnego adresu Klient obciążany jest kwotą 44 zł brutto (Koszt przesyłki i odesłania zwrotnego towaru).
 5. Dokonując płatności przelewem bankowym konieczne jest podanie w tytule płatności imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia. (Dane te są niezbędne. Ich brak spowoduje wydłużenie czasu realizacji Państwa  zamówienia, w skrajnych przypadkach jego anulację).
 6. Dostawa zakupionych towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
 7. Wysyłkę realizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

 

 

Naprawa walizek

 

Serwis ewalizki.pl prowadzi profesjonalne usługi w zakresie konserwacji i naprawy toreb oraz pozostałego sprzętu bagażowego dla firm oraz osób prywatnych na terenie całej Polski m.in takich marek jak Samsonite, Delsey, Rimova, Bubule, Puccini, TopMove, HEYS oraz wielu innych.

Naprawiamy: plecaki, toreby podróżne, walizki teczki, dyplomatki, torebki

Wymieniamy: kółka, suwaki, rączki, stelaże, podszewki, zamki.

Więcej na stronie usługi Naprawa walizek

 

 

Dla biznesu

 

Z myślą o współpracy z klientem korporacyjnym, stworzyliśmy specjalną ofertę, indywidualnie dopasowaną do konkretnych potrzeb projektu.

Wykorzystując nasze bogate doświadczenie w realizacji niestandardowych zamówień, jesteśmy w stanie przygotować i zrealizować zlecenie w oparciu o indywidualne warunki, negocjowalne ceny i terminy dostaw.

Istnieje możliwość personalizacji zamówienia i wytłoczenia logo klienta, lub dowolnego tekstu / znaku na zamówionych produktach. Jeśli nie znaleźli Państwo w naszym sklepie idealnego dla siebie produktu prosimy o kontakt – zaproponujemy rozwiązanie z poza naszej standardowej oferty.

Firmy, agencje reklamowe i instytucje zainteresowane zakupem większej ilości produktów prosimy o kontakt:

b2b@e-walizki.pl

Tel: +48 501-178-299

Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

EKO walizka

 

W ramach programu Eko Walizka zajmiemy się recyclingiem Twojego starego bagażu i dodamy 15 złotych rabatu na zakup nowego.

Więcej na stronie programu Eko Walizka