0 0.00

Formy płatności

Dokonując zakupów mogą Państwo wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności.

Płatności online – błyskawiczna płatność przez Internet (przelewy oraz karty kredytowe) za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl lub PayPal. Forma ta jest najszybsza i najwygodniejsza – środki przelewane są w trybie on-line z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Serwisy Przelewy24.pl i PayPal zapewniają bezpieczne transakcje przez Internet. Przelewy24.pl są zintegrowane z większością usług bankowości elektronicznej zapewnianych przez polskie banki. Platnosci24.pl oraz PayPal obsługują również płatności dokonywane przez karty kredytowe.

Płatność przelewem – po złożeniu zamówienia na Państwa adres email zostanie wysłane podsumowanie zamówienia wraz z numerem konta na które należy dokonać płatności. Przesyłka zostanie przesłana po potwierdzeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty.

Tytuł przelewu: ZAMÓWIENIE nr (należy podać numer zamówienia)

Numer konta: 83 1600 1462 1847 3707 4000 0001

Nazwa banku: BNP Paribas Bank Polska SA

GRUPA POLSKI BAGAŻ S.C.

ul. Kościuszki 65

26-500 Szydłowiec

Płatność za pobraniem – po złożeniu zamówienia na Państwa adres email zostanie wysłane podsumowanie zamówienia. Po jego potwierdzeniu przesyłka jest wysyłana. Płatność za zamówiony towar jest dokonywana bezpośrednio u kuriera przy odbiorze zamówionego towaru.

Wszystkie formy płatności gwarantują pełne bezpieczeństwo. W każdym przypadku można opłacić i odebrać zamówione produkty osobiście w naszym biurze.